O NÁS

since 2022

Jsme rodinná reklamní agentura působící na Plzeňsku a Kladensku. Naší snahou je poskytnout všem klientům co nejkomplexnější služby a tím šetřit jejich čas i energii. 

Díky našemu širokému portfoliu, jsme schopni například profesionálně nafotit vaše produkty, v návaznosti na ně vytvořit grafické návrhy a po vašem schválení dodat či nainstalovat finální produkty, ať už se jedná o textil, reklamní předměty, tiskoviny či polepy.

Pro sportovní kluby nabízíme kompletní servis, kdy jsme schopni pro váš tým vytvořit design na míru, a v tomto stylu dodat kompletní sportovní oblečení, vybavení fanshopu, či zrealizovat například branding haly, nebo stadionu. 

Dále také pro kluby nabízíme focení a i následné zpracování fotografií do různých forem (hráčské kartičky, týmové kalendáře atd.) V případě zájmu jsme schopni pro váš tým vytvořit grafické šablony, které si už sami vždy snadno doplníte o aktuální informace a budou vás a vaše partnery dobře reprezentovat na sociálních sítích, webech či v tiskovinách.